logo    Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Sci-fi, fantasy, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše najdete u nás! 

SPŘÁTELENÉ WEBY

www.makros.cz

www.fantasyplanet.cz

www.pevnost.cz

www.polarissf.cz

 

 

 

 

 

 

 


čj Hráči 4-8 Věk   10+ Čas  30 minut   Pekelný stroj: Moriarty vs. Sherlock je karetní hra, ve které se spolu střetnou dva týmy hráčů. Tým detektiva Sherlocka se snaží deaktivovat bombu, kterou nastražil ďábelský profesor Moriarty, Moriartyho tým se snaží, aby bomba explodovala. Pekelný stroj je rychlá a zábavná hra, která dokáže pojmout velý počet hráčů.
naše cena 349 Kč

img

 

HRY / Magic the Gathering

 

Magic the Gathering je celosvětově úspěšná sběratelská karetní hra ze světa fantasy. V současnosti se vyrábí již v devíti jazycích ( bohužel v češtině ne ). V ČR je rozšířena anglická verze.

Jedná se o hru pro minimálně 2 hráče, kdy každý z nich má svůj vlastní balíček karet složený z různých barev a typů kouzel, nestvůr, bytostí, očarování, zemí či artefaktů atp. Oba hráči - kouzelníci - mají v pomyslném banku po 20 životech a účelem hry je porazit pomocí strategie svých karet a jejich kombinací svého protivníka. Hraje se na dvě vítězné hry.

V této hře se pořádají i různé turnaje a mistrovství a dle úrovně zkušeností hráčů existuje již několik variant - formátů : namátkou Commander, Legacy, Allcommon a mnoho dalších

Řadit podle 
Výrobce 

Černo-zelený sto karetní balíček pro formát

naše cena 849 Kč

img


Nabušený 60 karetní černo-zelený balíček

naše cena 749 Kč

img


  Již třetí pokračování UN sad s humornou

naše cena 1 199 Kč

img


Dárkové balení k sadě Phyrexia: All Will Be One

naše cena 1 099 KčNabušený 60 karetní zeleno-modrý balíček

naše cena 899 Kč

img


Nabušený 60 karetní černo-zelený balíček

naše cena 749 Kč

img


Popis Nabušený 60 karetní modro-červeno-b

naše cena 649 Kč

img


V PRODEJI OD 9.9.2022 Sběratelský doplňkový Draft

naše cena 99 Kč

img


Y2U2Z