logo    Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Sci-fi, fantasy, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše najdete u nás! 

Dle nařízení vlády o zamezení šíření nákazy koronaviru je kamenná prodejna pro klasický prodej uzavřena, eshop však funguje bez omezení.

Pokud si tedy objednáte zboží s osobním vyzvednutím na naší prodejně a provedete platbu převodem, bude Vám zboží připraveno a po domluvě si ho v daný dohodnutý čas za hygien.opatření budete moci převzít. Děkujeme za pochopení.

 

Máte si chuť si zahrát nějakou RPG , deskovou či karetní hru a nemáte kde?

Chcete se něco naučit a dozvědět o malování figurek a tvorbě terénních doplňků k deskovým hrám?

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V HRADCI KRÁLOVÉ JE K DISPOZICI PŘEDVÁDĚCÍ MÍSTNOST , KDE SE PO DOMLUVĚ S NAŠIMI KOLEGY MŮŽETE PODÍVAT NA UKÁZKY HER , MALOVÁNÍ POSTAVIČEK A NĚKTERÉ HRY SI I ZAPŮJČIT A VYZKOUŠET SI SVÉ STRATEGICKÉ SCHOPNOSTI

KDO SI HRAJE , NEZLOBÍ

SPŘÁTELENÉ WEBY

www.makros.cz

www.fantasyplanet.cz

www.pevnost.cz

 

 

 

 

 

 

 DÁRKOVÝ POUKAZ

Pro zvyšující se zájem jsme pro Vás vytvořili a nyní jsou již k dispozici

DÁRKOVÉ POUKAZY

Na našich pobočkách lze využít službu dárkového poukazu.

Nevíte , jaký dárek , jakou knihu , hru či komix Vámi obdarovávaná osoba již má či přímo po čem touží ? V kamenném obchodě se domluvíte s našimi kolegy na částce , kterou míníte do dárku investovat. Obdržíte dárkový poukaz s vepsanou sumou a osoba , které takto uděláte radost má možnost ještě v následujících 6-ti měsících od zakoupení si přijít a vybrat si libovolný titul , o který má zájem.

 

ZDEzOGExY