logo    Sci-fi Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Fantasy, sci-fi, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše u nás! 

Úvod »KOMIKSY»ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC » Johns G., van Sciver E. - Flash Znovuzrození


        

Johns G., van Sciver E. - Flash Znovuzrození

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 9722
Vydavatel: BB art
Parametr 1: Brožovaná
naše cena bez DPH : 399 Kč
naše cena s DPH (0 %):
399 Kč

Pro ty, kdo nesli jméno „Flash" před ním i po něm - pro Jaye Garricka, Wallyho Westa a Barta Allena -, představoval Barry Allen největšího z hrdinů oblékajících šarlat zdobený bleskem. Když Mnohovesmír čelil Krizi, která hrozila jeho zničením, Barry obětoval život, aby převážil misky vah k vítězství.
Nyní se Barry Allen vrátil a všichni hrdinové ve vesmíru DC mají chuť slavit... až na samotného Barryho. Jeho návrat má totiž důvod, který nikoho ani ve snu nenapadl, a zřejmě má spojitost s podivnou vraždou v kriminalistické laboratoři v Central City. Pachatel se tam pokusil zopakovat průběh nehody, díky níž Flash získal svou rychlost.
Ať už se s Barrym během jeho útěku z extradimenzionálního energetického zřídla známého jako Zdroj rychlosti stalo cokoliv, podstoupil změny, které stále nezvládá pochopit. A možná už ani nepochopí... než bude pozdě.
Scenárista Geoff Johns a výtvarník Ethan van Sciver sklidili zasloužený úspěch za příběhy Green Lanterna. Nyní stejný zrod očekává Barryho Allena i všechny ostatní Flashe - šarlatový blesk znovu rozčísne vesmír DC.

NDg1MzFkN