logo    Sci-fi Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Fantasy, sci-fi, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše u nás! 

Úvod »HRY» Munchkin - CZ


        

Munchkin - CZ

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: 6771
Vydavatel: Blackfire
Parametr 1: Krabice
Nelze uplatnit slevový kupón
naše cena bez DPH : 356 Kč
naše cena s DPH (12 %):
399 Kč

 Ve hře Munchkin jde především o to, se při hraní pořádně pobavit! Vstupte do světa her na hrdiny… tak trošku jinak. Bojujte s draky gumovou kačenkou a obírejte o další ničivé předměty své spoluhráče, kteří byli až doteď vašimi parťáky!

Začínáte jako obyčejný člověk, který si s nástrahami musí poradit jen s pomocí svých rukou. vaším úkolem pobít nestvůry, získat poklady, podporovat a podrážet soupeře a především rychleji než ostatní zvyšovat úroveň své postavy. Vítězí hráč, kterému se podaří jako prvnímu dosáhnout desáté úrovně. Pomalu získáváte zkušenosti i předměty - z počátku slabé, ale postupem času se dostanete třeba i k motorové pile na orky!

Kdo říkal, že musíte u her na hrdiny trávit hodiny svého času, připravovat dobrodružství a přečíst hromady pravidel? Munchkin je pravý opak, je to hra, kterou si užijete a u které se pobavíte. A teď už vzhůru na orky!

NTllMG