logo    Sci-fi Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Fantasy, sci-fi, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše u nás! 

O NÁS
O NÁS

Sci-fi centrum knihkupectví Valhalla Hradec Králové je zaštítěno vydavatelstvím Perseus, což znamená, že jsme schopni zajistit 99 % produkce sci-fi literatury.

 

Hradecká prodejna byla otevřena v roce 2004 v Hradci Králové, která nyní zakotvila na adrese Mánesova 807/20 na Ulrichově náměstí. Zde se nachází i malá předváděcí místnost, kde si lze zapůjčit i zahrát několik deskových her či si vyzkoušet malování figurek. Vše po domluvě s obsluhou.

Bohužel prodejna v Plzni je již zrušena a neexistuje, můžeme však poptávané zboží poslat od nás z Hradce Králové kamkoliv po ČR...


 


Herní turnaje

22.10. 2011 se pod naší záštitou konal přátelský turnaj ve hře Wings of War , simulující letecké bitvy za 1.světové války.Turnaj se konal v salonku místní restaurace a sešlo se 7 dvojic.Přátelský miniturnaj končil po 17.00 hodině a zde je pár fotek z akce


Turnaj Wings of War Turnaj Wings of War Ukázkaj Wings of War Turnaj Wings of War Turnaj Wings of War Turnaj Wings of War Ukázka Summoner Wars Předváděcí akce Magic tG. Magic tG turnaj Allcommon Magic tG turnaj VIP Turnaj Star Wars X-Wing Magic tG turnaj zkušení Magic tG turnaj začátečníci Turnaj Dystopian Wars

Turnaj ve Wings of War

Po úspěchu z roku 2011 jsme se dohodli se ZŠ Úprkova HK a v sobotu 19.5.2012 jsme uspořádali další leteckou bitvu ve hře Wings of War.Turnaj jsme rozdělili na 2 kategorie a to Junior a Senior,kde ti mladší od 1.do 5.třídy spolu svedli nádherné souboje.Trochu mile nás překvapil počet přihlášených pilotů, a to 38.Velké množství kamarádů,rodičů,sourozenců a ostatních diváků přihlíželo,jak si nejen kluci,ale i jedna slečna ,poradí s manévrováním modelů letadel z 1. světové války,kdy se těmto odvážlivcům přezdívalo "Rytíři nebes".Velké finále pak proběhlo v duchu fair play a o vítězi rozhodl jeden jediný bod,místo 2. a 3. dělily body dva.

Další naše aktivity

Za svou existenci jsme uspořádali několik desítek předváděcích či herních akcí , namátkou můžeme vyjmenovat 3 ročníky strategické hry z druhé světové války Flames of War s miniaturami vojenské techniky, či Pán prstenů, Wings of War atp. a jsou u nás k vidění i ukázky mnoha her nejen deskových , ale i karetních.

Velkou oblibou se též těší desková hra Lotr ze světa Pána prstenů, dále hrajeme strategii z 2.světové války War at Sea s modely lodí a letadel, méně kupř. hra Dystopian Wars - steampunková hra z alternativního světa s nádhernými modely lodí , letadel či vzducholodí, dále namátkou vybírám hru Star Wars X-Wing, Zombicide, Alien vs. Predator a mnoho dalších

Co se týká karetních her a akcí,  zahrajeme si i Magic the Gathering.

Naše ukázky malování s již před- či úplně vybarvených figurek , techniky , postav apod. jsou též k nahlédnutí v naší prosklené vitrínce a odborný výklad k technikám malování a používání typů barev a modelářských pomůcek je naprostou samozřejmostí.

Máte-li tedy zájem , rádi Vás v našem krámu uvidíme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Více informací na naší úvodní stránce v sekci Herní život Valhally Hradec Králové.

ZTYyODA1N