logo    Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Sci-fi, fantasy, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše najdete u nás! 

Z DŮVODU UVOLŇOVÁNÍ OMEZENÍ MÁME OTEVŘENO ZA TĚCHTO HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ: POČET OSOB V OBCHODĚ - MAXIMÁLNĚ 4 - PŘÍP.RUKAVICE Z DŮVODU ZAMEZENÍ PŘENOSU NÁKAZY PŘI PROHLÍŽENÍ KNIH - DEZINFEKCE BUDE NA MÍSTĚ K DISPOZICI VČETNĚ RUKAVIC / SÁČKŮ - DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNÉ VZDÁLENOSTI - UPŘEDNOSTNĚNÍ PLATBY KARTOU

Máte si chuť si zahrát nějakou RPG , deskovou či karetní hru a nemáte kde?

Chcete se něco naučit a dozvědět o malování figurek a tvorbě terénních doplňků k deskovým hrám?

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V HRADCI KRÁLOVÉ JE K DISPOZICI PŘEDVÁDĚCÍ MÍSTNOST , KDE SE PO DOMLUVĚ S NAŠIMI KOLEGY MŮŽETE PODÍVAT NA UKÁZKY HER , MALOVÁNÍ POSTAVIČEK A NĚKTERÉ HRY SI I ZAPŮJČIT A VYZKOUŠET SI SVÉ STRATEGICKÉ SCHOPNOSTI

KDO SI HRAJE , NEZLOBÍ

SPŘÁTELENÉ WEBY

www.makros.cz

www.fantasyplanet.cz

www.pevnost.cz

 

 

 

 

 

 

 


Úvod »HRY»KARETNÍ HRY » Jedním slovem


        

Jedním slovem

img

 

Číslo produktu: 6292
Vydavatel: Blackfire
Parametr 1: Krabice
běžná cena 599 Kč
naše cena bez DPH : 454 Kč
naše cena s DPH (21 %):
549 Kč

Just One je skvělá kooperativní asociační hra. Vždy jeden z hráčů se snaží uhodnout zvolené slovo ze své karty. Úkol spoluhráčů je zdánlivě jednoduchý – dobře mu napovědět.

Každý svoje nápovědní slovo vymýšlí tajně bez možnosti konzultace s ostatními a finta je v tom, že pokud zvolí stejnou nápovědu více hráčů, použije se. Proto se snažíte vyhnout nejpřímějším nápovědám, kde nejvíc hrozí, že spoluhráče napadne stejné slovo jako vás. Snadno se vám tak nápověda může zredukovat na jedno či dvě ne zcela vypovídající slova.

Herní princip funguje nečekaně dobře, nutí vás být více kreativní a i tak se občas stane, že se trefíte do stejného slova. Hra je jednoduchá a plastové stojánky obsažené v krabici fungují skvěle. Doporučujeme!

 

3-7 hráčů

Věk  8+

Čas   20 minut

čj

MjI4NWNm