logo    Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Sci-fi, fantasy, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše najdete u nás! 

MÁME OTEVŘENO ZA TĚCHTO HYGIENICKÝCH OPATŘENÍ: DEZINFEKCE BUDE NA MÍSTĚ K DISPOZICI, DODRŽOVÁNÍ BEZPEČNÉ VZDÁLENOSTI - UPŘEDNOSTNĚNÍ PLATBY KARTOU, POVINNOST MÍT ROUŠKU

Máte si chuť si zahrát nějakou RPG , deskovou či karetní hru a nemáte kde?

Chcete se něco naučit a dozvědět o malování figurek a tvorbě terénních doplňků k deskovým hrám?

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V HRADCI KRÁLOVÉ JE K DISPOZICI PŘEDVÁDĚCÍ MÍSTNOST , KDE SE PO DOMLUVĚ S NAŠIMI KOLEGY MŮŽETE PODÍVAT NA UKÁZKY HER , MALOVÁNÍ POSTAVIČEK A NĚKTERÉ HRY SI I ZAPŮJČIT A VYZKOUŠET SI SVÉ STRATEGICKÉ SCHOPNOSTI

KDO SI HRAJE , NEZLOBÍ

SPŘÁTELENÉ WEBY

www.makros.cz

www.fantasyplanet.cz

www.pevnost.cz

 

 

 

 

 

 

 


Úvod »HRY»RPG»Dračí doupě » Gloomhaven


        

Gloomhaven

img

 

Číslo produktu: 6995
Vydavatel: Albi
Parametr 1: Krabice
Nelze uplatnit slevový kupón
běžná cena 3 499 Kč
naše cena bez DPH : 2 726 Kč
naše cena s DPH (21 %):
3 299 Kč
Větší váha zásilky - nad 2 Kg, platí jen v případě zaslání: 40 Kč

Být žoldákem na hranicích civilizace není procházka růžovou zahradou. Na ty, kdo jsou přesto dost stateční nebo hloupí na to, aby relativní bezpečí hradeb Gloomhavenu opustili, však v divočině, pochmurných lesích, zasněžených jeskyních a dávno zapomenutých kobkách čeká dobrodružství a snad i sláva a bohatství. Jen nečekejte, že vám někdo zaplatí předem – nikdo totiž nečeká, že se zpět vrátíte živí.

Ve hře Gloomhaven se hráči stávají dobrodruhy se specifickými speciálními schopnosti i vlastními důvody, proč putují do temných koutů světa. Hráči prozkoumávají podzemní prostory, polorozpadlé zříceniny a další zapomenutá místa. Během putování získávají kořist a zlepšují své schopnosti, které jim pomohou v dalších scénářech.

Gloomhaven je epická hra na hrdiny, ve které svými rozhodnutími výrazně ovlivňujete další průběh hry.

V krabici Gloomhavenu naleznete 17 hrdinů, z nichž každý přináší unikátní strategie, které využijete ve 112 scénářích i nekonečnu náhodně generovaných výprav. Střetnete se se 47 druhy nestvůr a celou řadou nebezpečných bossů. Bezmála desetikilová krabice ale skýtá i celou řadu dalších překvapení.

60-120 minut

1-4 hráči

Věk  12+

čj

ZTU5Nz