logo    Knihkupectví Valhalla  internetový obchod  Sci-fi, fantasy, horor, komiksy, deskové, RPG a karetní hry. To vše najdete u nás! 

 

Máte chuť si zahrát nějakou RPG , deskovou či karetní hru a nemáte kde?

Chcete se něco naučit a dozvědět o malování figurek a tvorbě terénních doplňků k deskovým hrám?

V NAŠÍ KAMENNÉ PRODEJNĚ V HRADCI KRÁLOVÉ JE K DISPOZICI PŘEDVÁDĚCÍ MÍSTNOST , KDE SE PO DOMLUVĚ S NAŠIMI KOLEGY MŮŽETE PODÍVAT NA UKÁZKY HER , MALOVÁNÍ POSTAVIČEK A NĚKTERÉ HRY SI I ZAPŮJČIT A VYZKOUŠET SI SVÉ STRATEGICKÉ SCHOPNOSTI

KDO SI HRAJE , NEZLOBÍ

SPŘÁTELENÉ WEBY

www.makros.cz

www.fantasyplanet.cz

www.pevnost.cz

 

 

 

 

 

 

 


Úvod »» Krycí jména


        

Krycí jména

img

 

Číslo produktu: 6155
Vydavatel: Mindok
Parametr 1: Krabice
Nelze uplatnit slevový kupón
běžná cena 499 Kč
naše cena bez DPH : 371 Kč
naše cena s DPH (21 %):
449 Kč

Krycí jména (Codenames) je skvělá týmová asociační hra. Za jednoduchými pravidly se skrývá velmi nápaditá hra, která pobaví všechny přátele češtiny.

Mezi 25 agenty srovnaných do pěti řad i sloupců jsou kromě těch vašich také neutrální, nepřátelští a navíc někde číhá i vrah. Znáte pouze jejich krycí jména. Odhalí váš tým své agenty dříve než soupeři? Kapitáni obou týmů se střídají v nápovědách, při nichž se snaží provázat jména svých agentů (např. agenty Film a Parník spojíte slovem Titanic). Zbytek týmu se snaží dešifrovat nápovědy a označit správně své agenty. Pozor! Při první chybě váš tah končí a ihned pokračují soupeři.

Hra Krycí jména patří podle našeho názoru mezi vůbec nejlepší hry a nejen mezi slovními a týmovými hrami. Vřele doporučujeme vyzkoušet!

Věk  10+

Čas  15+ minut

Hráči  2-8

čj

MTMyNzl